Öz İletişim İş Sendikası Şanlıurfa’da faaliyetlerini artıracak

Öz İletişim İş Sendikası Genel Başkanı Mehmet Nur Güllüoğlu, Şanlıurfa’da Türk Telekom çalışanlarıyla bir araya geldi....

ŞANLIURFA- Öz İletişim İş Sendikası Genel Başkanı Mehmet Nur Güllüoğlu, Şanlıurfa Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen programda çok sayıda Türk Telekom çalışanı ve sendika üyesiyle buluştu.

Konuşmasında Öz İletişim-İş Sendikasının kuruluşundan bu yana bulundukları faaliyetleri anlatan Güllüoğlu, sendikacılığın sadece toplu sözleşme ile sınırlı kalmayıp, toplumsal rollerinin yükseltilmesi için de yapılması gerektiğini vurguladı.

Sendika olarak şartlar ne olursa olsun, emek ve alın teri mücadelesini sürdüreceklerini ve çalışmalarına devam edeceklerini ifade eden Güllüoğlu, Şanlıurfa’da da faaliyetlerini artıracaklarını kaydetti. Erdemli sendikacılık için yola çıktıklarını belirten Güllüoğlu, “Şanlıurfa’ya sizlerle dertleşmeye geldik. Şu anda Şanlıurfa’da yapılanmamız çok fazla yok. Zaten çalışmalarımıza yeni başladık. Bir kısım arkadaşlarımız hemen bizi tercih etti, sendikamıza üye oldu. Şanlıurfa inşallah hemşehrisini bağrına basacaktır” ifadelerini kullandı.

BİHA


19 May 2022 - 17:47 Şanliurfa- Asayiş