Şanlıurfa Valisi Ayhan'ın tanışma ve değerlendirme toplantıları sürüyor

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, yeni görev yerinde kurum yöneticileri ve il müdürleriyle tanışma ve değerlendirme toplantılarına devam ediyor....

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Şanlıurfa’da cuma günü mesaisine başlamıştı. Vali Ayhan, hafta sonunda göç, organize sanayi bölgesi, eğitim, kültür, turizm alanlarında ilgili kurum yöneticileri ve il müdürleriyle görüştü.

Tanışma ve değerlendirme toplantılarını bugün de sürdüren Vali Ayhan, valiliğin konferans salonunda ildeki kaymakamların da aralarında bulunduğu bazı kurumların idarecilerle bir araya geldi.

Ayhan, "Ben de bu güzel ailenin bir ferdi olarak hep birlikte; akılcı, etkin ve verimli bir şekilde halkımıza hizmet etme azmi ve gayreti içerisinde olacağız" ifadelerini kullandı.

“DAHA YAŞANILABİLİR BİR ŞANLIURFA’YI HEP BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ”

Vali Ayhan, söz konusu toplantılarla ilgili sosyal medya hesabındaki paylaşımında, “Hayali olmayanın geleceği olmaz. Önce hayal edeceğiz, sonra hayallerimizi elbirliği ile çalışarak gerçeğe ulaştıracağız. Daha yaşanılabilir bir Şanlıurfa’yı hep birlikte inşa edeceğiz. Devletimizin kapısını milletimizin her bir ferdine açık tutacağız” ifadelerini kullandı.

BİHA23 May 2022 - 13:39 Şanliurfa- Asayiş