AK Partili Yavuz Viranşehir Belediyesini ziyaret etti

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’yi ziyaret etti....

Şanlıurfa’da bir dizi temaslarda bulunan AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, beraberindeki AK Parti Genel Merkez SKM Başkanı Harun Tüfekçi ve AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkanı Havva Sibel Söylemez ile Viranşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve meclis üyeleri tarafından karşılanan Yavuz’a ilçede yapılan çalışmalar anlatıldı.

Birkaç gündür bölgede olduğunu ve bugün de güne Viranşehir’de başladığını belirten Yavuz, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Yavuz, Viranşehir’in Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin memleketi olduğunu da hatırlatarak, sıcak ilgiden dolayı Viranşehir’e daha sık gelip gidebileceğini söyledi.

BAKAN NEBATİ’Yİ TELEFONLA ARADI

Daha sonra Bakan Nebati’yi cep telefonu ile arayan Yavuz, Viranşehir’de olduğunu ve burada çok iyi ağırlandığını dile getirerek, hemşerilerinin selamını iletti.

Yavuz ve beraberindekileri, ardından Viranşehir Belediyesi Emine Erdoğan Kadın ve Aile Destek Merkezini de ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

BİHA


24 May 2022 - 14:10 Şanliurfa- Asayiş