Viranşehir’e modern hayvan pazarı kazandırılıyor

Viranşehir’de Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan hayvan pazarı yapım işi ihalesi haziran ayında başlayacak....

VİRANŞEHİR- Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçede yapılacak olan modern hayvan pazarı projesinin çalışmaları tamamlanarak toplamda, 25000 m²‘lik alan üzerinde yapılacak Modern Hayvan pazarı yapım işi ihalesinin 22.06.2022 tarihinde yapılacağı müjdesini verdi.

Daha önce, Hürriyet Mahallesinde Gençlik Merkezi, Şırnak Mahallesinde yarı olimpik yüzme havuzu ve Millet Bahçesi gibi devasa projelerini hayata geçirilmişti.

Toplamda,25000 m²‘lik alan üzerinde yapılacak Modern Hayvan pazarı yapım işi ihalesinin 22.06.2022 tarihinde yapılacağı müjdesini veren Başkan Ekinci, “Söz verdiğimiz gibi ilçemize Modern Hayvan Pazarını kazandırmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Yapım çalışmalarının en kısa sürede başlayacağını belirten Başkan Ekinci, büyük projede Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Ekinci, “Şehrin tarım ve hayvancılık sektörüne önemli katkıda bulunacak olan Viranşehir Modern Hayvan Pazarının ilçeye hayırlı, uğurlu olmasını temenni etti.

BİHA


30 May 2022 - 18:57 Şanliurfa- Asayiş