Haliliye Belediyesi personeline eğitim

Haliliye Belediyesi tarafından düzenlenen program ile Türkiye Belediyeler Birliği Belediye Akademisi tarafından Şanlıurfa’da ilk kez belediye personellerine stres ve kriz yönetimi noktasında yapılması gerekenler anlatıldı....

HALİLİYE - Türkiye Belediyeler Birliği Belediye Akademisi, Şanlıurfa’da ilk kez belediye personellerine eğitim verdi. Haliliye Belediyesi tarafından düzenlenen program ile akademinin eğitmenleri, belediye personellerine stres ve kriz yönetimi konusunda bilgiler aktardı.

Belediye personellerinin yoğun ilgi gösterdiği seminerde, eğitmen Ecem Erenoğlu vatandaşlara daha iyi hizmet verilmesi noktasından stres ve kriz yönetiminde yapılması gerekenleri anlattı. Yaklaşık 2 saat süren eğitimin ardından eğitmenler, personellerden gelen soruları yanıtladı.

Ecem Erenoğlu, “Türkiye Belediyeler Birliği Belediye Akademisi kapsamında Haliliye Belediyesi personellerine kriz, stres yönetimi konusunda eğitim verdik. Çünkü onların kendi streslerini kontrol altına almaları, yönetebilmeleri halka daha iyi hizmet vermeleri açısından çok önemli. Türkiye Belediyeler Birliği olarak ilk defa Şanlıurfa’da eğitim verildi. Katılımımız da çok güzeldi, herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

BİHA


22 Haz 2022 - 17:22 Şanliurfa- Asayiş