Haliliye'nin sporcuları altın madalyayla dönüyor

Haliliye Belediyespor başarıya doymuyor. Belediyenin sporcuları son olarak Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda , 5 bin yarışmacı arasından büyük başarı elde etti....

ŞANLIURFA- Türkiye Kick Boks Şampiyonası, 20-27 Haziran tarihleri arasında Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu'nda gerçekleştiriliyor. Şampiyona bugün sona eriyor.

Büyükler, gençler, yıldızlar ve minikler kategorilerinin yer aldığı şampiyona birbirinden zorlu müsabakalara sahne oluyor.

Türkiye’nin birçok ilinden toplam 5 bin sporcunun katıldığı şampiyonada, Haliliye Belediyesi sporcuları gösterdikleri başarılarla adeta parmak ısırttı.

Kocaeli’nde düzenlenen turnuvaya 6 sporcu ile katılan Haliliye Belediyesi sporcuları, kazandıkları 2’si altın 4 madalya ile turnuvaya damga vurdu.

Turnuvada, Yıldırım Oğuz ile Faysal Sılıv altın, Mevlana Altuntaş gümüş ve Hiranur Akaltun ise bronz madalya kazandı.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sporcuları tebrik etti.

Canpolat, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Kocaeli’nde düzenlenen Kick Boks Türkiye Şampiyonası’na 6 sporcu ile katılan Haliliye Belediyespor’umuz da Altın Madalya kazanan Yıldırım Oğuz ile Faysal Sılıv, Gümüş Madalya kazanan Mevlana Altuntaş ve Bronz Madalya kazanan Hiranur Akaltun'u tebrik ediyorum”.

BİHA


27 Haz 2022 - 12:57 Şanliurfa- Asayiş