Viranşehir’de bayram hazırlıkları

Viranşehir Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların yoğun olarak kullandığı ana caddeleri tazyikli suyla yıkama çalışmalarına başladı....

VİRANŞEHİR -Viranşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Eski Derik Caddesi’nde startı verilen temizlik ve yıkama çalışmaları Eski Urfa, Karacadağ ve Ceylanpınar caddelerinde de devam edecek.

Akşam saatlerinde başlayan ve gece geç saatlere kadar devam eden çalışma çerçevesinde kirlenen cadde ve kaldırımlar tazyikli suyla yıkanarak, temiz hale getirildi.

Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkililerinden yapılan açıklamada, “Bayram öncesinde vatandaşların yoğun olarak kullandığı 4 ana caddede araçlarla süpürme ve yıkama çalışması gerçekleştirileceği, ilçe merkezindeki mezarlıklarda ve camilerde ise temizlik çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

Başlatılan temizlik çalışmalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren çarşı esnafı, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

BİHA


06 Tem 2022 - 17:11 Şanliurfa- Asayiş