Başkan Ekinci’den esnaf ziyareti

Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci, ilçe esnafını ziyaret ederek sorun ve talepleri dinledi....

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Kale Mahallesi Ceylanpınar Caddesi'ndeki esnafı ziyaret etti. Esnafın sorun, talep ve önerilerini dinleyen Başkan Ekinci, esnafa hayırlı işler temennisinde bulunarak, kendisine iletilen sorunların çözümü için birim müdürlerine talimat verdi.

Ekinci, esnafa ilçede gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği yatırımlardan bahsederek, Viranşehir'i istişare ile yönettiklerine vurgu yaptı. Salih Ekinci, “Halka hizmet Hakk’a hizmet düsturu ile sürdürdüğümüz hizmetlerimizde halkımızın ve esnafımızın sesine kulak vermek amacıyla göreve geldiğimiz günden bu yana hemen hemen her gün esnafımızı ziyaret ederek onlarla istişare ediyoruz. Viranşehir'imiz için yapacağımız her türlü hizmette, projede ve yatırımda; onların fikrini alarak, onların fikirlerine kulak vererek en güzel şekilde projeler üretmek ve bu projeleri gerçekleştirmek istiyoruz” diye konuştu.

Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Ekinci, “Hemşehrilerimizin neler beklediğini, gelişen ve büyüyen ilçede neler yapılmasını istediklerini öğreniyor, bizler de yaptıklarımız ve yapacaklarımız hakkında onlara bilgiler aktarıyoruz. Karşılıklı fikir alış verişi ve istişarede bulunarak Viranşehir'imizin geleceğine hep birlikte yön veriyoruz. Çünkü Viranşehirli hemşerilerimiz hizmetin en iyisine, en güzeline layıktır" ifadelerini kullandı.

BİHA


15 Tem 2022 - 13:59 Şanliurfa- Asayiş