Şanlıurfaspor'un kamp yeri belli oldu

Şanlıurfaspor yeni sezon kamp hazırlıklarına Bolu’da başladı....

Şanlıurfaspor’un kamp yeri ve tarihi belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2.Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan Şanlıurfaspor, 2022-2023 futbol sezonuna Bolu'da yaptığı çalışmalarla devam ediyor.

Yeni sezon çalışmalarının ilk etabını yaptığı idmanla sürdüren sarı yeşilli ekipte, futbolcuların tamamı kampta yer aldı.

Çalışmalarının ilk bölümünü 28 Temmuz tarihine kadar tamamlamayı planlayan Şanlıurfaspor'un kampı, 15 Ağustosa kadar devam edecek.

Sarı yeşilli ekip kamptan sonra Şanlıurfa'ya dönüş yaparak çalışmalarını Şanlıurfa’da sürdürecek.

Şanlıurfaspor’dan konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

Takımımız kampa başlıyor. Takımımız ilk etap kamp çalışmalarına bugün yapacağı ilk antrenman ile başlayacak. Bolu'da kamp çalışmalarını yapacak olan ekibimiz, 28 Temmuz tarihine kadar ilk etabı tamamladıktan sonra, ikinci etap için tekrar Bolu'da toplanacak. 15 Ağustos tarihine kadar kamp çalışmalarına devam edecek olan sarı yeşilli ekibimiz sonrasında Şanlıurfa'da toplanarak çalışmalarını kendi tesislerinde sürdürecek.”

Şanlıurfaspor tesislerinde toplanarak Teknik Direktör Kemal Kılıç yönetiminde çalışmalarını sürdürecek olan Ceylanlar, kendi evinde 28 Ağustos’ta oynayacağı Çorumspor maçıyla yeni sezona başlayacak.

BİHA


15 Tem 2022 - 16:42 Şanliurfa- Asayiş