Viranşehir’de kırsal mahallelere yeni yollar yapılıyor

Viranşehir Belediyesi, kırsal Büyük Görümlü, Koyuntepe ve Kervansaray mahallelerinde stabilize yol çalışması başlattı....

Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sıcaklıkların 40 dereceyi geçtiği ilçede vatandaşların ulaşım ve yaşam standartlarını yükseltmek amacıyla tüm yollarda bakım, onarım ve genişletme çalışmalarını sürdürüyor.

Ekipler, ilçenin dört bir noktasında sürdürdüğü alt yapı çalışmaları kapsamında, kırsal Büyük Görümlü, Koyuntepe ve Kervansaray mahallelerinde stabilize yol çalışması başlattı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde alt yapı çalışmalarının aralıksız devam ettiğini ifade etti. Ekinci, “Halkımızın istekleri doğrultusunda çalışmalarımız devam ediyor. Belediye olarak sınırlarımız içerisindeki tüm mahallelerde bu çalışmaları aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Belirli çalışma periyotları içerisinde diğer tüm kırsal mahallelere de aynı hizmeti götürmeye devam edeceğiz. Bütün planlarımızı programlarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Viranşehir Belediyesi olarak hizmetin gitmediği hiçbir yer bırakmayacağız" dedi.

BİHA


26 Tem 2022 - 14:50 Şanliurfa- Asayiş