Siverek’te 17 metre genişliğindeki yol tamamlandı

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, yol yapım çalışmalarını denetledi. Çakmak, “Bir günde ekiplerimiz tarafından 350 metre uzunluğunda ve 17 metre genişliğindeki yol tamamlandı” dedi....

SİVEREK -Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen işleri Daire Başkanlığı ile Siverek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa yürüttüğü üst yapı çalışmaları kent genelinde sürdürülüyor.

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, Sevim Figen Erol Caddesi’nde yürütülen sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceleyerek Fen İşleri Müdürü Abdulkadir Canalır'dan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

İlçede yol çalışmaların sürdüğünü belirten Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak şunları kaydetti:

''Bugün Sevim Figen Erol Caddemiz asfalt serim çalışmalarına başlamış bulunmaktayız. Ekip arkadaşlarımız burada hızlı bir çalışma gerçekleştirerek bir günde 350 metre uzunluğunda 17 metre genişliğindeki bu yolu tamamladılar. Üst yapı çalışmalarımızın devamı niteliğinde bu yol şehrimizin Nato yolu mezarlığına kadar devam gelecektir. Hem Büyükşehir Belediyesi hem de Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu yolumuzun Siverek halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.”

Vatandaşlar yürütülen üst yapı çalışmalarından dolayı Çakmak ve ekiplere teşekkür etti.

BİHA


06 Ağu 2022 - 12:45 Şanliurfa- Asayiş