İlçede deforme olan yollar onarıldı

Akçakale’de iki mahallede doğal gaz ve içme suyu çalışmaları nedeniyle deforme olan yollar onarıldı....

AKÇAKALE – Akçakale Belediyesi, doğal gaz ile içme suyu çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde deforme olan yolları onarıyor.

Belediye ekipleri cadde ve sokaklarda altyapı çalışmaları yaparken, yollarda da deformeler yaşanıyor. Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri de kazı sonrası bozulan kilitli parke taşlarının bakım ve onarımını yapıyor. Zemin iyileştirmenin ardından kırılmış parke taşları yenileri ile değiştirilip yeniden monte edilerek vatandaşların hizmetine sunuluyor. Ekipler son olarak Fatih Sultan Mehmet ve Turgut Özal Mahallesi’ndeki yolları yeniledi.

YALÇINKAYA: ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRECEK

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, “Sözünü verdiğimiz ve ilçemizin gelecek yüzyılını şekillendirecek projelerimiz sahada yürütülüyor. Bunlardan doğal gaz ve içme suyu projesi çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor. Ancak çalışmalar nedeniyle yollarda bozulmalar yaşanıyor. Ekiplerimiz ise vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için yollarda düzenleme yaparak hizmete sunuyor. Çalışmalar aralıksız sürecek, ilkleri ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

BİHA


16 Ağu 2022 - 19:40 Şanliurfa- Asayiş