İstifa eden Hamcan: Geri dönme talebim yok

İstifa ettiğini duyuran Eyyübiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Hamcan’a kararını değiştirmesi yönünde sosyal medyada çağrı yapıldı. Geri dönme talebi bulunmadığını belirten Hamcan, “Çağrıda bulunmayın. Bulunan varsa da iyiliğimi istiyorsa silsin” açıklamasında bulundu....

EyyübiyeSosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Hamcan önceki gün görevinden istifa ettiğini duyurmuştu.

Eyyübiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü olarak yaklaşık 8 yıldır görevini sürdüren Mehmet Hamcan istifa dilekçesini verdiğini sosyal medyadan duyurdu. Hamcan, “Başta ailem ve tüm sevenlerim buradan duydukları için özür dilerim” ifadesini kullandı.

Hamcan’ın istifa kararı sonrası sosyal medyadan birçok paylaşım yapıldı. Paylaşımlarda Hamcan’ın kararını değiştirerek istifa dilekçesini geri çekmesi istendi.

Sosyal medyadaki çağrılar sonrası Hamcan dün gece saatlerinde hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Kararının kesin olduğunu vurgulayan Hamcan, “Değerli arkadaşlar sizden ricam lütfen istifam ile ilgili sosyal medyada çağrılarda bulunmayın bulunan varsa da iyiliğimi istiyorsa silsinler. Ben kendim istifa ettim geri dönmek gibi talebim de yoktur. Başta sayın valimiz sayın kaymakamımız olmak üzere mülki amirlerime bu konuda anlayış ve desteklerinden ötürü çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

BİHA


17 Ağu 2022 - 10:38 Şanliurfa- Asayiş