Şanlıurfaspor’da sezon öncesi son hazırlıklar masaya yatırıldı

Şanlıurfaspor Kulüp Yönetimi, Emin Yetim başkanlığında bir araya gelerek sezon öncesi son hazırlıkları değerlendirdi....

Sıkı bir kamp döneminin ardından geçtiğimiz günlerde kente gelen Şanlıurfaspor futbolcu heyeti sezon öncesi hazırlıklarına kendi tesislerinde devam ederken, yönetim de işi sıkı tutuyor.

Yaz dönemi boyunca gerek transferler gerekse kurumsal yapıya ilişkin yepyeni bir dönemin adımlarını atan Şanlıurfaspor Yönetimi, bugün de sezon öncesi hazırlıkları değerlendirdi.

Kulüp Başkanı Emin Yetim'in öncülük ettiği toplantıda özellikle yapılan transferler, kurumsal yapıya ilişkin görüşler ve sezon planlaması ele alındı.

Yönetim Kurulu üyelerinin tam katılım sağladığı toplantının ardından bir değerlendirme yapan Yetim, "Şanlıurfa'mızın en büyük marka değeri Şanlıurfaspor'dur. Bizler de ortak paydası Şanlıurfaspor'un başarısı olan yönetim kurulu arkadaşlarımız ile birlikte şehrimizin hak ettiği sportif başarıyı sağlayabilmek için neler yapılabiliri ele aldık ve daha çok çalışmaya söz verdik. Şehrimizi bir bütün olarak ele almak, birlik ve beraberliğimizi başarı ile taçlandırmak en büyük hedefimiz olacaktır" diye konuştu.

BİHA


20 Ağu 2022 - 18:58 Şanliurfa- Asayiş