Şanlıurfaspor yönetiminden taraftara çağrı

Şanlıurfaspor Futbol Genel Koordinatörü Mehmet Giray Küçük, tüm sarı yeşilli taraftarı yarın oynanacak Çorum FK maçına davet etti....

ŞANLIURFA- Şanlıurfaspor Futbol Genel Koordinatörü Mehmet Giray Küçük, tüm sarı yeşilli taraftarı 28 Ağustos Pazar günü oynanacak Çorum FK maçına davet etti.

Şanlıurfaspor, yarın oynanacak sezonun ilk karşılaşması için hazırlıklarını tamamladı. Kulüp tesislerinde hafta başından bu yana antrenman sürecine giren takım sezonun ilk karşılaşması için mutlak galibiyete odaklanırken, Kulüp Futbol Genel Koordinatörü Mehmet Giray Küçük de taraftara seslenerek maça katılım sağrısında bulundu.

Küçük yaptığı değerlendirmede "İyi bir hazırlık dönemi geçirdik ve ilk karşılaşmamıza çıkıyoruz. Sahamızda Çorum FK'yı konuk ediyoruz. Umarım ki sadece sahada futbolun konuşulduğu, hakkaniyetli bir sezon geçiiriz. Özellikle kendi sahamızda her zaman seyircimiz ile oynamak istiyoruz. Çünkü bizim en büyük gücümüz sarı yeşilli armaya gönül vermiş taraftarlarımızdır. Onun için galibiyet sevinçlerimizi yaşarken, mutluluğumuzda ve heyecanlarımızda taraftarımızın olası bir cezaya mahal verebilecek davranışlardan kaçınmalarını istiyoruz. Bir taraftarımızın eksikliği dahi bizim için büyük bir kayıp. Birlik ve beraberlik içerisinde hedeflerimize doğru yol alırken, bu çerçevede tüm Şanlıurfa halkını yarın oynanacak Çorum FK maçıa davet ediyoruz" diye konuştu.

Şanlıurfaspor sezonun ilk karşılaşmasını 11 Nisan Stadyumu'nda saat 20.00'da Çorum FK ile oynanacak.

BİHA


27 Ağu 2022 - 18:53 Şanliurfa- Asayiş