Akçakale’de asfaltlanan yol ulaşıma açıldı

Asfalt çalışmasının tamamlandığı caddede incelemelerde bulunan Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya “12'nci aya kadar Akçakale'de ana yolların tamamını bitireceğiz” ifadesini kullandı....

AKÇAKALE- Doğalgaz ve içme suyu projeleri kapsamında alt yapı çalışmaları nedeniyle tahrip olan yollarda revizyon çalışmaları sürüyor.

Ahmet Bahçıvan Caddesindeki çalışmalar tamamlandı. Cadde sıcak asfaltla buluştu ve ulaşıma açıldı. Başkan Yalçınkaya, caddeye giderek incelemelerde bulundu.

Başkan Yalçınkaya ana yolların tamamında çalışmalar yapılacağını belirterek “Akçakale'de ana yolların asfaltlanması çalışmalarına başladık. Bugün de Ahmet Bahçıvan Caddesi'ndeyiz. 12'nci aya kadar inşallah Akçakale'de ana yolların tamamını bitireceğiz. İçme suyu ve doğalgaz çalışmalarından dolayı şehirde büyük bir hafriyat yapıldı. Bu önümüzdeki zaman içerisinde şehrin tamamını düzeltip Akçakale'yi modern, mükemmel ve batıdaki ilçeler seviyesine getireceğiz. Hedefimiz buradaki insanımızın rahat yaşaması. Bu gayretle çalışıyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

BİHA


30 Ağu 2022 - 08:38 Şanliurfa- Asayiş