Bakan Kirişçi’nin Urfa programı netleşti

Tarım ve Orman Bakanı Kirişçi, AK Parti’nin ‘Şehir Buluşmaları’ kapsamında beraberindeki bir heyetle yarın Şanlıurfa’da olacak. Kirişçi’nin Urfa programı belli oldu....

ŞANLIURFA – Seçimlere dokuz ay gibi bir süre kala AK Parti teşkilatları seçim çalışmalarına hız verdi. Parti, ‘Şehir Buluşmaları’ kapsamında bütün kadrolarıyla sahada oluyor. Bu çerçevede Şanlıurfa da yarın bir bakan ve partiden üst düzey isimleri ağırlayacak.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ve çok sayıda MKYK üyesi ile milletvekilleri yarın Şanlıurfa’da olacak.

Bakan Kirişçi’nin de programı netleşti.

Pazartesi sabah saatlerinde özel bir otelde kentteki yerel ve ulusal basınla buluşacak olan Bakan Kirişçi, daha sonra geçmiş dönem milletvekilleri, belediye başkanları ve il başkanları ile toplantı yapacak.

Ardından Bakan Kirişçi ve beraberindeki heyet Şanlıurfa Valiliği’nde bakanlığın bağlı birimleriyle toplantı gerçekleştirecek. Büyükşehir Belediyesini de ziyaret edecek olan Kirişçi ve beraberindekiler daha sonra Ceylan Üretme Tesisini geçerek ceylanların doğaya bırakılma etkinliğine katılacak.

BİHA


02 Eki 2022 - 14:05 Şanliurfa- Asayiş