Güven tazeleyen ŞUTB Başkanı Kaya'dan emeği geçenlere teşekkür

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Kaya, bugüne kadar azim ve şevkle sürdürdüğü görevini bundan sonra da aynı duygularla sürdüreceğini ifade etti....

Şanlıurfa Ticaret Borsası (ŞUTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, hafta sonu gerçekleştirilen ve güven tazelediği ŞUTB seçimlerine ilişkin açıklamada bulundu.

ŞUTB Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinin 1 Ekim’de şahsına ve yönetim kurulu arkadaşlarına yeniden tevdi edildiğini hatırlatan Kaya, “Ömrümün neredeyse yarısından fazlasını bu kurumda nasıl ki azim ve şevkle sürdürdüysem bundan sonra da aynı duygularla sürdüreceğimin bilinmesini isterim. 20 yıllık süreçte meclis, yönetim kurulu üyesi ve mesai arkadaşlarımla borsamıza yaptığımız hizmetler ve sonuçlandırdığımız projelerden daima gurur duyduk. Bütün üyelerimiz ve de Şanlıurfa halkı bilmelidir ki çok daha fazlasını yapacak güç, şevk azim ve heyecan yönetim ve meclisimizde mevcuttur” dedi.

Seçim sürecinin en ufak tatsızlığa mahal vermeden geçmesi için gerekli önlemleri alan Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’a ve İl Emniyet Müdür Mehmet Murat Ulucan’a teşekkür eden Mehmet Kaya, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Elbette ki, 20 yıldır olduğu gibi bu süreçte de ve bundan sonra her şartta bizlerden desteklerini esirgemeyen ve varlıkları, bizlere duydukları güvenle yaptığımız, yapacağımız bütün hizmetlerde üyelerimize daima müteşekkir kalacağımın bilinmesini isterim. Sizlerle bu kurumu yarınlara taşımak bana daima gurur vermiştir.

Bu vesileyle seçim sürecinde bizlerden desteklerini esirgemeyen şehrimizin tüm parlamenterlerine, Şanlıurfa’mıza büyük hizmetleri olan tüm yerel yöneticilerimize, kanaat önderlerimize, Urfa aşıklarına, tüm esnaf, tacir ve sanayicilerimize teşekkürü bir borç bilirim.”

Mehmet Kaya, ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na da destekleri için teşekkür etti.

BİHA


03 Eki 2022 - 16:02 Şanliurfa- Asayiş