Canpolat: Hizmetkar olmaya devam edeceğiz

Haliliye'de 2023'e Doğru Şehir Buluşmaları programına katılan Belediye Başkanı Canpolat, “Biz her zaman olduğu gibi sizlerle bir ve beraber olmaya hem hal olmaya dertlerinizle dertlenmeye sahadan gelen sizin üzerinizdeki talepleri çözüm anlamında çözmeye vatandaşlarımıza hadim olmaya hizmetkar olmay...

Haliliye Belediyesi Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezinde gerçekleşen Haliliye'de 2023'e Doğru Şehir Buluşmaları programına; Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, AK Parti MKYK Üyesi Ayşe Nacar ve AK Parti Haliliye İlçe Başkanı İbrahim Eyyüpoğlu katıldı.

Haliliye’nin geleceğine dönük çalışmalar yaptıklarını aktaran Başkan Canpolat, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Geçmişte olduğu gibi geçmişte yaptığımız gibi hep birlikte hep beraber bugün de yaptığımız gibi inşallah gelecekte de 2023'te de Haliliye ilçe teşkilatımızı Haliliye’mizin destan yazacağından hiç şüphem yok. Biz her zaman olduğu gibi sizlerle bir ve beraber olmaya hem hal olmaya dertlerinizle dertlenmeye sahadan gelen sizin üzerinizdeki talepleri çözüm anlamında çözmeye vatandaşlarımıza hadim olmaya hizmetkar olmaya devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ise, Türkiye'nin her yerinde tüm milletvekilleri ile teşkilatlarının tamamının sahada ve toplantılarda olduğunu dinamizm içerisinde tüm Türkiye’yi dolaştıklarını kaydetti.

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı İbrahim Eyyüpoğlu ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bizler bu bayrağı devralırken hiç durmadık kadın kolları gençlik kolları ana kademe belediye başkanımızın desteğiyle sürekli sahada olduk çalıştık durmadık burada tek bir amacımız vardı reisimiz genel başkanımız cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın hak davasının hak bayrağının daha geniş kitlelere ulaşmasına amaçladık.”

Canpolat ve beraberindekiler daha sonra mahalle muhtarları ve Sivil Toplum Örgütleri ile bir araya geldi.

BİHA


03 Eki 2022 - 17:58 Şanliurfa- Asayiş