Kış öncesi kırsaldaki yollarda yineleme çalışması

Karaköprü Belediyesi ilçeye bağlı kırsal mahallelerde köy içi yollara stabilize malzeme serimi yaparak kış öncesi yolları yeniliyor....

KARAKÖPRÜ -Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelerde altyapı hizmetini sürdürüyor.

Karaköprü Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri, kırsal Maşuk Mahallesinde stabilize malzeme serimi çalışması yaparak vatandaşların kış aylarında çamurlu yollarda kalmalarının önüne geçiyor. Mahalle içindeki tüm tali yollarda malzeme serimi yapan ekipler, kış aylarında yolun çamurlaşmaması için silindirle sıkılaştırma işlemi gerçekleştirdi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, kırsaldaki vatandaşların mağduriyetinin önüne geçmek için köy içi üstyapı çalışmaları ile yolları yenilediklerine dikkat çekti.

Baydilli, “Maşuk Mahallemizde kış aylarında vatandaşlarımızın bozuk ve çamurlu yollarda sıkıntı yaşamaması adına köy içi yolları yenileme çalışması gerçekleştirdik. Kırsal hizmetler ekibimiz özverili bir şekilde her hafta bir kırsal mahallemizin yollarını tamamen yeniliyor. Kış aylarında da şartlar el verdiğince çalışmalarımız devam edecektir. İnşallah yol sıkıntısı çeken hiçbir yolumuz kalmayana kadar devam edeceğiz” diye konuştu.

Maşuk Mahalle Muhtarı Abdurrahman Şeker ise mahallelerinde gerçekleştirilen hizmetten memnun olduklarını ifade ederek Baydilli ve kırsal hizmetler ekibine teşekkür etti.

BİHA


24 Eki 2022 - 15:27 Şanliurfa- Asayiş