Yeniden Refah Partisi büyük kongreye hazırlanıyor

YRP Şanlıurfa İl Başkanı ve partinin MKYK Üyesi İsmail Yavuz, 6 Kasım Pazar günü Ankara Arena Spor Salonu'nda gerçekleşecek olan partinin 2. Olağan Büyük Kongresine Urfa’dan 35 otobüsle katılım göstereceklerini söyledi....

Haber albümü için resme tıklayın

Yeniden Refah Partisi (YRP) Şanlıurfa İl Başkanı İsmail Yavuz, Ankara’da 6 Kasım Pazar günü yapılacak olan partinin olağan kongresi için il binasında basın toplantısı düzenledi.

Yavuz, YRP’nin 2. Olağan Büyük Kongresine tüm halkı davet etti.

Hafta sonu yapılacak kongreye Urfa’dan 35 otobüsle yaklaşık bin 400 kişinin gitmesini planladıklarını belirten Yavuz, kongreye de 70 bin kişinin katılmasını beklediklerini ifade etti.

“Halkımız artık Yeniden Refah Partisi diyor” diyen Yavuz, şunları kaydetti:

“Diğer partilerin kredi bitmiş, Dr. Fatih Erbakan liderliğinden iktidara talibiz. Bu seçimde inşallah Dr. Fatih Erbakan’ı cumhurbaşkanı yapacağız ve iktidarı da yeniden Yeniden Refah Partisi alacak. Bunu niçin söylüyorum? Ben halkın içinde geziyorum, halkın içinde çalışıyorum, bütün kardeşlerimiz artık Yeniden Refah Partisi diyor. Onun için arkadaşlarımızın, teşkilatımızın çalışmasıyla yine iktidar olacağız. Milletin sesi olacağız, mazlumun sesi olacağız. Fakir fukarının sesi olacağız”.

Yeniden Refah Parti’sin 2. Olağan Büyük Kongresi 6 Kasım Pazar günü Ankara Arena Spor Salonu'nda gerçekleştirecek.

BİHA


03 Kas 2022 - 12:30 Şanliurfa- Asayiş