Vekil Açanal AK Parti'nin iktidara gelişinin 20. yılını kutladı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, partisinin iktidara gelişinin 20'nci yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “AK Parti olarak iktidarımız döneminde önceliğimiz hep milletin hassasiyetleri olmuştur” ifadelerini kullandı....

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ecz. Zemzem Gülender Açanal, AK Parti'nin iktidara gelişinin 20'nci yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Açanal, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“20 yıl önce bugün AK Parti İktidarı, bundan sonra girdiği ve başarıyla çıktığı 15 seçimin ilkini Türk halkının yoğun teveccühü ile kazandı.

Liderimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bu kutlu yolculuğa, kurucu kadın kolu olarak başlamanın haklı gururu, verilen tüm görevleri uzun yıllardır gayretle yaparak, son dönemde milletvekili olma şerefini taşıyorum.

AK Parti olarak iktidarımız döneminde önceliğimiz hep milletin hassasiyetleri olmuştur. Liderimizin bize gösterdiği yolda canla başla çalışmaya özen gösterdik.

Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, yılmadan terörle mücadelede alınan başarı, kişi hak ve özgürlüklerinin yaşanması, ekonomik ve sosyal alanda yapılan çalışmalar, sağlık, ulaşım, ticaret, turizm, yerli savunma sanayii alanında çığır açan çalışmalar yapıldı. Gençlerimiz ve insanımız artık olumsuzlukları, engelleri değil, neyi daha iyi yapacağımızı en iyiyi yapabileceğimizi düşünüyor, çalışıyor. Tüm alanlarda savunma sanayii başta olmak üzere, yerli ve milli oluşumların önü açılmış desteklenmiş, İHA, SİHA ve banttan inerek bize gururu bir kez daha yaşatan TOGG, daha neler yapabileceğimizin öncüleri olmuştur.

AK Parti olarak tüm engelleri halkımızın desteği ve Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliği ile aştık. 20 yıllık iktidarda kendini sürekli yenileyen, dünyadaki gelişmelerin ve çağın ilerisinde olmaya gayret ettik.

Mavi Vatan, Karadeniz ve Akdeniz de doğalgaz arayışlarımız, yer altı doğal kaynaklarımızın çıkarılması işlenmesi, yenilenebilir enerji alanında yapılan çalışmalar ülkemizin çok daha iyi yerlere gelmesi için büyük bir hızla sürmektedir.

İlk defa halkın oylarıyla Cumhurbaşkanlığına seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öngörüsü ve Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi sayesinde hızlı ve kesin çözümler getirilmiş, Türkiye'nin yükselişinin sürmesi sağlanmıştır. 2023, 2053 ve 2071 hedefleri ile yetinmeyen sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı Türkiye Yüzyılı vizyonu ülkemizi başarıdan başarıya koşturacaktır. Nice yıllara Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimizle, nice aydınlık ve güzel günlere.”

BİHA


03 Kas 2022 - 18:53 Şanliurfa- Asayiş