CHP Kadın Kollarından farklı proje

CHP Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanlığı ‘Farkındayım Projesi’ ile farklı meslek gruplarında zor şartlar altında çalışanların sıkıntılarına dikkat çekmek için bu çalışanların yerine bir gün boyunca kendileri çalışıyor....

CHP Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanlığı, ‘Farkındayım Projesi’ ile zorlu koşullarda çalışanların sorunlarını bir rapor hazırlayarak gündeme getirmeye hazırlanıyor.

ÇETİNER: ONLAR SADECE BİRER ÇALIŞAN DEĞİL

CHP Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı Emine Gizem Çetiner, ‘Farkındayım Projesi’nde yerinde yaşayıp fark ettikleri sorunları bir rapor hazırlayarak dile getireceklerini belirterek, şunları kaydetti:

“CHP Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanlığı olarak toplumda zor koşullarda çalışan emekçi kardeşlerimizin zorluklarını yerinde öğrenmek hatta yaşamak adına ve insanlara yaşadıkları zorlukları fark ettirmek adına ‘Farkındayım Projesi’ni başlattık. Garsonluk yaparak bir emekçi kardeşimizin dinlenmesine vesile olduk. Her gün başka bir iş kolunda emekçi kardeşlerimizi anlamaya, fark etmeye çalışacağız.”

Birçok meslek dalında kasiyer, garson gibi çalışanlara nazik davranmanın onların işini kolaylaştıracağının farkına varmaları gerektiğini belirten Çetiner, “Onlar sadece birer çalışan değil. Düşünen, hisseden dahası varlığı kıymetli kişiler. Bir meslek adından çok daha fazlası” ifadesini kullandı.

BİHA


13 Kas 2022 - 15:48 Şanliurfa- Asayiş