ŞUTSO’nun yeni yönetimi ilk meclis toplantısını yaptı

ŞUTSO’da yeni yönetimin ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi....

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) 2022-2026 Dönemi ilk meclis toplantısı, ŞUTSO Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yetim, meclis üyeleri Halil Peltek, İsa Gökmen, Cihan Oktay, Serhat Gerger ve İsmet Yıldırım gündem dışı bir konuşma gerçekleştirdi.

Konuşmanın ardından, olağan meclis toplantısına geçildi.

2022 Kasım Ayı Meclis Toplantısı, meclis görevleri toplantılar hakkında bilgilendirme, TOBB Kanunu Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliği hakkında bilgilendirme, AB Bilgi Merkezi Tanıtımı ve Projeler hakkında bilgilendirme, Ekim ayı mizanı, Hesapları İnceleme Komisyonunun belirlenmesi gündemiyle Meclis Başkanı Serhat Karadağ başkanlığında yapıldı.

Meclis Başkanı Serhat Karadağ, açılış konuşmasında, 41’i yeni 77 meclis üyesi ile ŞUTSO’nun yapacağı tüm çalışmalara katkı sunacaklarını vurguladı. Karadağ, şunları söyledi:

“Bizler birlikte yöneteceğiz dedik, o vizyonla çalışma proseslerimizi oluşturduk. Tarım, sanayi, turizm ve ilimizin en büyük sektörlerinden olan inşaat sektörü için hızlıca çözüm üretme potansiyelimizi belirledik. Problemlere çözüm üretirken, ekonomik büyümeye ivme kazandıracak yeni projelerimizi hazırladık. 2022-2026 döneminde, çağdaş ve yenilikçi bir yönetim anlayışını hâkim kılan, üyelerimize daha hızlı ve modern bir hizmet verecek bir yapıyı kurgulamak üzere yola çıktık. Hep birlikte, ortak akılla bu yapıyı en kısa zamanda oluşturacağız.”

Toplantıda ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yetim de bir selamlama konuşması gerçekleştirdi. Başkan Yetim, “Hepimizin yeni görevlerini tebrik ediyor, hep birlikte başarılı bir dönem geçirmeyi temenni ediyorum. Önceki dönem birlikte çalıştığımız Yönetim Kurulu Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma, tüm Meclis, Meslek Komite ve Disiplin Kurulu üyelerimize Odamıza kattıkları değer için de yürekten teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki dönemde birlik ve beraberlik içerisinde başarılarla dolu bir dönem yaşar, başarılı çalışmalara imza atarız” dedi.

BİHA


17 Kas 2022 - 12:30 Şanliurfa- Asayiş