Başkan Beyazgül gönüllere dokunuyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül her fırsatta ev ziyaretleri yaparak vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. Sağlık ve Sosyal Yardım Daire Başkanlığından talepte bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşların beyaz eşyadan mobilyaya, halıdan mutfak malzemelerine kadar tüm ihtiyaçlarını karşıladıklarını  belirten Beyazgül, “Gönüllere dokunmaya devam ediyoruz” dedi.

Şanlıurfa’da önemli çalışmalara imza atan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, hemşehrileriyle de sık sık bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Beyazgül ev ziyaretleri yaparak vatandaşların sorun ve taleplerini dinliyor, gönül belediyeciliği ilkesiyle vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.

Şanlıurfa’yı hak ettiği yere taşımanın yanında ev ziyaretleriyle gönüllere de dokunmayı sürdürdüklerini belirten Beyazgül, “Tarihin başkenti Şanlıurfa’da yaptığımız çalışmalar, hayata geçirdiğimiz proje ve yatırımlarlaŞanlıurfa’yı hak ettiği yere taşımanın yanında gönüllere de misafir olup misafirperverliğin şehri Şanlıurfa’mızın mutluluğu, huzuru ve memnuniyeti içinde hizmet veriyoruz. Bu kapsamda ev ziyaretleri ile gönüllere dokunmaya devam ediyoruz” dedi.

“Şanlıurfa’da her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya gelmeye, onlarla hemhal olmaya, sofralarına oturmaya, çaylarını içmeye, dertleri ile dertlenmeye devam ediyoruz” diyen Beyazgül, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Asıl amacımız elbette ki gönüllere dokunmak halkımızın varsa yaralarını sarmak oluyor. Bu kapsamda özellikle hafta sonları ev ziyaretlerini mutlaka yapıyorum. Burada hem vatandaşlarımızla iç içe oluyoruz hem de varsa talep ve önerilerini dinleyip yerine getiriyoruz.Seçildiğimiz ilk günden bu güne halkımız ile daima iç içe olduk. Onlarla üzüldük onlarla güldük. Tanıdığımız tanımadığımız kim varsa elimizden geldiği kadar değil, elimizden gelenin daha iyisini yapma gayretinde olduk. Gönül Belediyeciliği ile daha çok vatandaşımıza ulaşmaya dertlerine derman olmaya devam edeceğiz.”

“ONLAR NEREDEYSE BİZ ORADAYIZ”

Zeynel Abidin Beyazgül, ev, hane ziyaretlerinde tespit ettikleri eksikleri bir bir giderdiklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Beyaz eşyadan mobilyaya, halıdan mutfak malzemelerine kadar vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Vatandaşlarımız Sağlık ve Sosyal Yardım Daire Başkanlığımızdan talepte bulunuyorlar. Ekiplerimiz de tespitlerde bulunuyorlar. En dezavantajlı kişileri belirliyorlar. Evini ziyaret ettiğimiz hanelerde vatandaşlarımıza maddi yardım da yapıyoruz. Buzdolabı, fırın, halı, koltuk takımı gibi neye ihtiyaçları varsa onları tespit ediyor ve temin ediyoruz. Halkımızdan aldığımız güçle yardımlarımız devam edecek. Biz her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olduk. Yanlarında olmaya da devam edeceğiz. Elimizi ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın üzerinden çekmemeye gayret ediyoruz”.

HABER MERKEZİ

 

 

 

18 Kas 2022 - 11:17 Şanliurfa- Güncel