Halfeti’de kent park hizmete girdi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Halfeti’de yapımı tamamlanan ve içerisinde çocuk oyun alanları, fitness grubu, çatılı piknik masası ve bankların yer aldığı 70 dönümlük Yukarı Göklü Kent Parkı’nı açılışını gerçekleştirdi....

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Halfeti’de yapımı tamamlanan ve içerisinde çocuk oyun alanları, fitness grubu, çatılı piknik masası ve bankların yer aldığı 70 dönümlük Yukarı Göklü Kent Parkı’nı açılışını gerçekleştirdi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, AK Parti Halfeti İlçe Başkanı Ökkeş Aybek ile birlikte Halfeti Yukarı Göklü Mahallesinde yapımı tamamlanan Yukarı Göklü Kent Parkında incelemelerde bulundu.

İçerisinde Yürüyüş alanları, Çocuk oyun alanları, Fitness grubu, çatılı piknik masası ve bankların yer aldığı 70 dönümlük Yukarı Göklü Kent Park çalışması tamamlanarak vatandaşların hizmetine açıldı.

BAŞKAN BEYAZGÜL: HER İLÇEYİ YEŞİL ALANA KAVUŞTURUYORUZ

Her ilçeye yeşil alanlar kazandırdıklarını belirten Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’Halfeti ilçemizin Yukarı Göklü Mahallesine 20 dönüm alan üzerine çok güzel bir park yaptık. Buradaki vatandaşlarımızın gelip bir mesire alanında dinlenmeleri için çok güzel bir yer oldu. İlçe başkanımızla el ele verdik ve Yukarı Göklü Mahallemize birçok hizmeti gerçekleştirdik. Burası 27 dönüm üzerinde kurulu ve çocuklar için oyun alanları oluşturduk. Parkımız Yukarı Göklü Mahallesi sakinlerine hayırlı olsun’’ dedi

BİHA


22 Kas 2022 - 17:08 Şanliurfa- Asayiş