KİHAYKO'nun "Davet edilmedik" tepkisine yanıt geldi: Davet ediyoruz

İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı'na çağrılmadıkları gerekçesiyle tepki gösteren KİHAYKO'ya ilgili kurumdan yanıt geldi. KİHAYKO Siverek temsilcisinin toplantıya katıldığı belirtilen yanıtta "Hayvan hakları ve korunması konularında her türlü işbirliğine açık olduğumuzu ifade eder, kendilerini k...

ŞANLIURFA- Kimsesiz Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği'nin (KİHAYKO), Şanlıurfa Valiliği'nce düzenlenenİl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı'na çağrılmadıkları iddiası ve tepkisine Doğa Koruma ve Milli Parklar Şanlıurfa Şubesi yanıt verdi.

Şube, toplantıya kurumun daveti üzerine söz konusu derneğin Siverek temsilcisi Seval Çınar'ın katıldığı belirtilerek "İl Hayvanları Koruma Kurulu toplantısına davet edilmediği yönünde açıklamalarda bulunan KİHAYKO,kurumumuzun daveti üzerine Siverek İlçe Temsilcisi Seval Çınar tarafından temsil edilmiştir.

KİHAYKO Derneği Şanlıurfa İl Temsilciliği ile hayvan hakları ve korunması konularında her türlü işbirliğine açık olduğumuzu ifade eder, kendilerini kurumumuza davet ederiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi.

BİHA


16 Ara 2022 - 22:03 Şanliurfa- Asayiş