Narlıkuyu Mahallesindeki yollar revize ediliyor

Karaköprü Belediye tarafından ilçede bozuk yol bırakmamak için başlattığı yol yenileme seferberliği kapsamında Narlıkuyu Mahallesinde yolların tamamında yeni asfalt serimi çalışmaları yapıldı....

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçede bozuk ve deforme olmuş ve ömrünü tamamlamış asfalt yolları yenileme çalışmaları devam ediyor.

Narlıkuyu Mahallesinde ömrünü tamamlayan ve deforme olan tüm yollar boydan boya sıcak asfalt serimiyle yenilenirken, kısa süre içerisinde bu mahallede de tüm yolların asfaltlanarak bozuk yol kalmaması hedefleniyor. Mahalledeki vatandaşlar asfalt yenileme çalışmaları sonrası yeni yollarda kendileri ve araçları sıkıntı yaşamadan sorunsuzca seyahat edebiliyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ciddi bir asfalt seferberliği içerisine girdiklerini belirterek her mahallede bu çalışmaların yapılıp ilçede bozuk yol kalmayacağını söyledi.

Başkan Baydilli, “Karşıyaka Mahallemizde başlayıp kısa sürede bitirdiğimiz asfalt serimi çalışmalarımız Narlıkuyu Mahallemizde devam ediyor. Buradaki yollarımız da uzun süre önce yapılan ve ömrünü tamamlayan yollar olduğu için vatandaşlarımızın bizden talebi oldu. Biz de bu yolları yenilemek için çalışmalara başladık ve inşallah kısa süre sonra Narlıkuyu da tamamlanacak ve yol sıkıntısı kalmayacak. Yenilenen yollarımız ilçemize ve Narlıkuyu Mahallemizdeki vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Karaköprü’müzde bozuk yol kalmayana kadar sahadan ayrılmayacağız” diye konuştu.

BİHA


22 Ara 2022 - 18:58 Şanliurfa- Asayiş