Eyyübiye’de iki parkta çalışma başladı

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Şehit Ümit Yolcu ve Mustafa Kuş Parkında yenileme çalışmaları için start verdi....

EYYÜBİYE -Eyyübiye Belediyesi, 38 yeni parkı vatandaşlara kazandırırken bunların yanı sıra mevcut 132 parkı da yeniden dizayn ediyor.

Şehit Ümit Yolcu ve Mustafa Kuş Parkında yeni dizayn çalışmalarına start veren Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünün çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mehmet Kuş, yenileme çalışmaları startını verdiklerini kaydetti.

Kuş, “Göreve geldiğimizden günden bu yana 38 yeni parkımızı annelerimize, ablalarımıza, amcalarımıza kazandırdık. Tabi bir taraftan da mevcut parklarımızı yenilemeye devam ediyoruz. Mustafa Kuş Parkı ile Şehit Ümit Yolcu Parkımızın yenilenmesi için startımızı verdik.

İnşallah bahar ayına kadar yepyeni vizyonumuz ile yeni dizayn ettiğimiz parkımızı halkımıza sunacağız. Yemyeşil Eyyübiye olması için ekiplerimiz durmadan çalışıyor. Hem açtığımız parklarımız hem de yenileyeceğimiz parklarımız Eyyübiyeli kardeşlerimize annelerimize babalarımıza hayırlı olsun” ifadesini kullandı.

BİHA


23 Ara 2022 - 11:25 Şanliurfa- Asayiş