Urfa'da Bekir bebek için kermes düzenleniyor

Şanlıurfa'da SMA TİP1 Hastası Bekir bebek için kermes düzenleniyor. 1 hafta sürecek kermes için hayırseverlere çağrıda bulunan baba Aziz Uçar "Bekir'in çıkmayan sesi olun. Eller birleşince yükler hafif olur" dedi....

HALİLİYE- Şanlıurfa'da Spinal Müsküler Atrofi (SMA) Tip 1 hastalığı ile mücadele eden 9 aylık bebek Bekir Uçar bebek iyileşmek için hayırseverlerden gelecek desteği bekliyor.

Şanlıurfa'da 4 kişilik Uçar Ailesi sağlık mücadelesi veriyor. Ailenin 9 aylık bebeği Bekir'e SMA Tip 1 teşhisi kondu. Bekir bebeğin tedavi masrafları ve bebeği iyileştirilecek ilacı alabilmek için aile Valilik onaylı bir yardım kampanyası başlattı ancak yeterli olmadı. Gönüllerin de desteği ile Haliliye İlçesi'ndeki Novada AVM önünde Bekir bebek için kermes düzenleme kararı alındı. Dün kurulan kermesin 30 Aralık 2022 tarihine kadar devam edeceği öğrenildi.

BABA UÇAR: UMUDUMUZU KAYBETMİYORUZ

Baba Uçar hayırseverlere destek çağrısında bulunarak "Sizlerin de desteğini bekliyorum.Bekir'in çıkmayan sesi olun. Eller birleşince yükler hafif olur Şuan 1 ayı geçti. Kampanyamız yüzde 3'lük aşamada. Mevla büyük ama umudumuzu kaybetmiyoruz" dedi.

BİHA


24 Ara 2022 - 21:38 Şanliurfa- Asayiş