Suruç’ta kaza anı kamerada

Suruç’ta geçen pazar 'dur' ihtarına uymayarak jandarmadan kaçan şüphelilerin bulunduğu motosiklet, yol kenarında kumlarla oynayan çocuklara çarpmış ve 7 yaşındaki bir çocuk hayatını kaybetmişti. Kazanın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı....

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde 25 Aralık’ta uygulama yapan jandarma ekipleri, plakasız motosikleti durdurmak istedi. Motosikletteki iki kişi ‘dur’ ihtarına uymayarak kaçmaya başladı. Jandarmanın peşine düştüğü İ.Ö. yönetimindeki motosiklet, Mizar Caddesi’nde yolkenarında kumlarla oynayan Burak Yeşil (7) ile Şiyar Haktanır'a (8)çarparak devrildi. Kazada, iki çocuk ile şüpheliler yaralandı.

Kaza sonrası yaralı çocuklar, çevredekiler tarafından kucaklanarak,jandarma aracıylaSuruç Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Çocuklardan Burak Yeşil, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Şiyar Haktanır ile 2 şüphelinin tedavileri ise hastanede sürüyor.

KAZA ANI KAMERADA

Kazanın güvenlik kamerası ortaya çıktı. Görüntülerde jandarmadan motosikletle kaçan şüphelilerin yol kenarındaki kum yığına saplandığı ve kumlarla oynayan çocuklara çarptığı görülüyor.

BİHA


29 Ara 2022 - 17:11 Şanliurfa- Asayiş