İl Emniyet Müdürü Ulucan’dan yeni yıl mesajı

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan yeni yıl münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı....

ŞANLIURFA -Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan yeni yıl nedeniyle kutlama mesajı paylaştı.

Ulucan mesajında, “2022 yılını sevinçleri ve üzüntüleriyle geride bırakıyor, yeni umutlarla bizi huzurlu ve mutlu bir geleceğe taşıyacağına gönülden inandığımız yeni yıla merhaba diyoruz. Yeni yılda Şanlıurfa’nın daha güvenli bir kent olması adına yapacağımız hizmetlerde, yürüteceğimiz projelerde aynı şevk ve azimle, zaman mefhumun gözetmeksizin çalışmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğine kastedecek saldırılara, yasadışı her türlü oluşum ve yapılanmalara karşı bugüne kadar yürüttüğümüz kararlı mücadelemizi ayni inanç, azim ve kararlılıkla sürdüreceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. şüphesiz bu mücadeledeki en büyük gücümüz ve motivasyon kaynağımız vatandaşlarımızın bizlere verdiği destektir.

Şanlıurfa’da vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla 365 gün 24 saat görev başındayız. Yılbaşı günü de, tüm birimlerimiz ve ekiplerimizle sokak, cadde ve kent meydanlarımızda vatandaşlarımızın ve ilimize gelen misafirlerimizin hizmetinde olacağız. Meydana gelebilecek her türlü asayiş ve trafik olayları ile ilgili 112 Acil Çağrı Merkezi telefonu da her hizmetinizde olacaktı.

Tarihin sıfır noktasından yeni bir yılı daha siz değerli Şanlıurfalı hemşerilerimle birlikte karşılamanın sevincini paylaşıyor, büyük umutlarla karşıladığımız 2023 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, yeni yılınızı en içten duygularımla kutluyorum” ifadesini kullandı.

BİHA


31 Ara 2022 - 14:54 Şanliurfa- Asayiş