Başkan Yalçınkaya’dan yeni yıl mesajı

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında “Hedeflerimiz doğrultusunda 2023 yılında da hizmet görevimizi en iyi şekilde gerçekleştirme tüm gayretimizle devam edeceğiz. Herkese sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum” dedi....

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, yeni yıl münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Yalçınkaya mesajında, “Acısıyla tatlısıyla 2022 yılını geride bırakıyoruz. Yeni yılı da umutla, heyecan ve mutlulukla karşılıyoruz. Yeni yılda ülkemizin ve milletimizin birlik beraberliğinin daha güçleneceği, daha güzel yarınlara kavuşacağımıza inancım tamdır.

2022 yılında ilçemize sözünü verdiğimiz ilkleri kavuşturmanın gururunu yaşıyoruz. İlk TOKİ, ilk çevre yolu, ilk doğal gaz ve temiz içme suyu projeleri gibi ilçenin gelecek yüzyılını şekillendiren çalışmalarımızın yanı sıra ilçe ulaşımını da modern ve konforlu hale getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Akçakale Belediyesi olarak 2023 yılında da geçmiş yıllarda olduğu gibi zamanımızı, enerjimizi en verimli şekilde değerlendirecek, bugünü dünden daha iyi hale getireceğiz. Hedeflerimiz doğrultusunda 2023 yılında da hizmet görevimizi en iyi şekilde gerçekleştirme tüm gayretimizle devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2023 yılının, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, sevdiklerinizin yanınızdan hiç eksilmemesini temenni ediyor ve en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

BİHA


31 Ara 2022 - 18:13 Şanliurfa- Asayiş