Masa Tenisi Yıldızlar Müsabakası sona erdi

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlemiş olduğu 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Masa Tenisi yıldızlar müsabakaları sona erdi.

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlemiş olduğu 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Masa Tenisi yıldızlar müsabakaları sona erdi.

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlemiş olduğu 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Masa Tenisi yıldızlar müsabakaları sona erdi. Kızlardan 13 okul 52 sporcunu katıldığı erkelerden ise 25 okul 100 sporcunun katıldığı müsabakada sporcular kıyasıya yarıştı. Raketlerin konuştuğu turnuvada kızlarda Kırk Mağara Ortaokulu şampiyon olurken erkeklerde Suruç Büyük Ziyaret Ortaokulu şampiyon oldu. İkili mücadelelerin her zaman çekişmeli geçtiğini belirten Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, turnuvayı keyifle izlediğini ve her takımın büyük mücadele verdiğini söyledi.

Sağlıklı bir gelecek için gençleri spora yönlendirmek gerektiğini ve bunun için çalışmalarını arttırarak devam ettireceklerini vurgulayan Müdür Keşküş, “Turnuvaya katılan bütün okullarımıza teşekkür ederiz. Okullarımız turnuvalara ellerinden geldiğince katılmaya çalışıyor katılamayan okullarımızın da turnuvaya katılmalarını istiyoruz ne kadar çocuklarımızı spora yönlendirirsek o kadar sağlıklı ve sağlım bir geleceğimiz olur” ifadelerini kullandı. Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, Tesisler Şube Müdürü Emrah Yaşar, Şube Müdürü Murat Bağış, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdulhakim Yavuz takdim etti.

Masa Tenisi Yıldızlar Müsabakasında dereceye giren okullar şöyle;

KIZLAR

1-Kırk Mağara Ortaokulu

2-Borsa İstanbul Ortaokulu

3-Emine Saygın Ortaokulu

4-Horoz Ortaokulu

ERKEKLER

1-Suruç Büyük Ziyaret Ortaokulu

2-Şehit Mustafa Direkli Ortaokulu

3-Borsa İstanbul Ortaokulu

4-Hacı Abdullah Özdemir Ortaokulu (HABER MERKEZİ)

# 1

22 Ara 2016 - 10:34 - Güncel