Demirkol: İnsana değer veren bir anlayışımız var

Tüm kitapların dağıtılmasının ardından yapılacak olan sınavlarda başarılı olan öğrencilere Haliliye Belediyesi tarafından hediyeler verilecek.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol Haliliye İlçesinde ki 60 bin öğrenciye Siyer-i Nebi kitabını dağıtmaya Ali Saip Ursavaş Lisesi’nde devam etti. Demirkol, insanı esas alan, insan unsurunda da gençleri hedef alan bir belediyecilik anlayışı ile hareket ettiklerini belirtti.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol gençlerin eğitimine yönelik sürdürdüğü çalışmalar kapsamında ilçede 60 bin öğrenciye Peygamber Efendimiz (SAV)’in hayatını anlatan Siyer-i Nebi Kitabı dağıtıyor. Başkan Fevzi Demirkol Belediye Meclis Üyesi Mehmet Keskin ile birlikte Ali Saip Ursavaş Lisesi’ni ziyaret etti. Kitap dağıtma programına katılan Başkan Demirkol, öğrencilerle sohbet etti.

‘YENİ NESİLLER ÇALIŞMALARIMIZIN DEVAMINI SAĞLAYACAK’

Öğrencilere yönelik hitaben bir konuşma yapan Demirkol, “Haliliye Belediyesi olarak yapmış olduğumuz hizmetler çeşitli fiziki şartlardaki; temizlik, park cadde yol açılması ve hizmetlerin denetlenmesi dışında insana değer veren, insanı esas alan bu insan unsurunda da gençlerimiz hedef alan bir belediyecilik anlayışı ile hareket ediyoruz. Gençlerimiz geleceğimiz, gençlerimiz bizim istikbalimiz, gençlerimiz devletimizin kıyamete kadar devamını sağlayacak ve yeni nesiller olacak. Daha sonra bu gençlerimiz de yeni nesiller yetiştireceksiniz. Yine aynı şekilde bu gençlerimizi biz bizden sonra bizim yaptığımız işlerin daha da iyisini daha da fazlasını yaparak vatanımıza milletimize sahip çıkmalarını arzu ediyoruz. Bizim için vatanımızın bölünmez bütünlüğü asıldır esastır. Bayrağımızın kıyamete kadar dalgalanmasını sizler temin edeceksiniz. Yine aynı şekilde ezanımızın da kıyamete kadar devam etmesini sizler temin edeceksiniz” dedi.

EĞİTİME EN BÜYÜK DESTEK BAŞKAN DEMİRKOL’DAN

Haliliye ilçesindeki 60 bin öğrenciye Peygamber Efendimiz (SAV)’in hayatını anlatan Siyer-i Nebi Kitabı dağıtımı Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte koordineli olarak devam ediyor. Tüm kitapların dağıtılmasının ardından yapılacak olan sınavlarda başarılı olan öğrencilere Haliliye Belediyesi tarafından hediyeler verilecek.

(HABER MERKEZİ)

# 1

22 Ara 2016 - 10:55 - Güncel