Karaköprü'den maaşlarla ilgili açıklama

Karaköprü Belediyesi'nde personel maaşlarının yatırılmadığının gündeme getirilmesinin ardından belediyeden "Belediye Başkanımız Metin Baydilli'nin konuyla ilgilenerek ilaçlama firması yetkilileriyle bir görüşme gerçekleştirmiş ve ödemenin gecikmesi ile ilgili bilgi almıştır" açıklaması geldi.

Ajans Urfa KaraköprüBelediyesi’nin personel maaşlarını ödeyemediğine dair "Belediyelerde kasalar tamtakır!" başlıklı haber ile gündeme getirdi.

Karaköprü Belediyesi'nden konuya dair açıklama geldi. Belediye maaşların ödenmediğini inkar etmezken "Bahse konu durumda ilgili Karaköprü Belediyemizle ilgili bir durum olmadığını ve söz konusu personellerin maaşlarının, yapılan ilaçlama ihalesini kazanan firmanın tasarrufunda olduğunu belirtiriz" denildi.

Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin olaya el attığı belirtilerek "Başkanımız konuyla ilgilenerek ilaçlama firması yetkilileriyle bir görüşme gerçekleştirmiş ve ödemenin gecikmesi ile ilgili bilgi almıştır" ifadelerine yer verildi. Ödemelerin bugün yapılmasının beklendiği öğrenildi.

20 Ara 2018 - 12:26 - Ekonomi