Fevzi Demirkol bayrak dağıttı

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, AK Parti İl Başkan Yardımcıları ve Haliliye İlçe Başkanı ile birlikte vatandaşlara ve esnafa bayrak dağıttı.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, AK Parti İl Başkan Yardımcıları ve Haliliye İlçe Başkanı ile birlikte vatandaşlara ve esnafa bayrak dağıttı.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol yaşanan terör olayları ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Milli Seferberlik” çağrısının ardından esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek bayrak dağıttı. Başkan Fevzi Demrikol’un yanı sıra AK Parti İl Başkan Yardımcıları Cemil Çadak, Bahattin Yıldız, Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ve ilçe teşkilatı bayrak dağıtım programına katıldı. Demirkol ve beraberindekiler Atatürk Bulvarı’nda ve Bahçelievler Bölgesinde esnafı tek tek ziyaret etti. Evleri ve iş yerlerini tek tek dolaşan Başkan Demirkol, vatandaşlarla sohbet ederek; Vatan’a, Devlete ve Ezan’a sahip çıkmalarını istedi.

Vatandaşlara bayrak dağıtan Başkan Demirkol, ayrıca bugün Sivil Toplum kuruluşlarınca gerçekleştirilecek olan “Teröre Lanet Kardeşliğe Davet” yürüyüşüne de katılım sağlanmasını istedi. Şehitlere sahip çıkmak adına esnafa ve vatandaşlara bayrak dağıttıklarını anımsatan Başkan Demirkol, Milli birlik ve beraberlik ruhu ile hareket edilmesi gerektiğini kaydetti. Başkan Demirkol ayrıca AK Parti İl Başkan Yardımcıları Cemil Çadak, Bahattin Yıldız, Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ve ilçe teşkilatına teşekkür etti.

(HABER MERKEZİ)

# 1

16 Ara 2016 - 12:03 - Güncel