Şanlıurfa'ya yeni müdür atandı!

Şanlıurfa'da Mehmet Sorgun'un vekaleten yürüttüğü İl Göç İdaresi Müdürlüğüne Fatih Işık atandı.

ŞanlıurfaValiliğine bağlı olarak faaliyetlerine devam eden İl Göç İdaresine yeni müdür atandı.

Yapılan atamaya göre; Şanlıurfa İl Göç İdaresinin yeni Müdürü Fatih Işık oldu. Işık, son olarak Muş İl Göç İdaresinde vekaleten müdürlük görevini sürdürüyordu.

Öte yandan Şanlıurfa'da ise Hakan Ergün'ün ardından Mehmet Sorgun vekaleten İl Göç İdaresinde müdürlük görevine devam ediyordu.

FATİH IŞIK KİMDİR?

1984 Muş Merkezde doğdu. ilk ve orta öğrenimimi Muş 100. Yıl Zafer İlköğretim Okulunda, liseöğrenimimi Şeker Lisesinde, yüksek öğrenimimi Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İ.İ.B.F. Kamu Yönetimi bölümünde tamamladıktan sonra, Ahmet Yesevi Üniversitesi Yerel Yönetimler alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladı.

2008 tarihli KPSS atamasıyla Maliye Bakanlığı Muş Defterdarlığı Korkut İlçesi Mal Müdürlüğünde 24/02/2008 tarihinden itibaren iki yıl Milli Emlak Memuru olarak görev yaptıktan sonra Defterdarlık Personel Müdürlüğünde Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni olarak görev yaptı. 14/07/2014 tarihinde Muş Göç İdaresi Müdürlüğüne İl Göç Uzman Yardımcısı olarak atanmış olup 10/02/2015 tarihinden itibaren İl Göç İdaresi Müdür Vekili olarak görev yapıyor.

BİHA

09 Tem 2019 - 15:55 - Güncel