Canpolat’tan müdürlere talimat!

Seçildiği günden itibaren mahalle gezilerine devam eden Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, talepleri yerinde dinleyip çözüm üretmeye devam ediyor.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, mahalle gezilerine devam ediyor. Canpolat sabahın ilk saatlerinde Haliliye’nin merkez mahallerinden olan Bamyasuyu Mahallesini gezdi. Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Erol ve birim müdürleri ile mahalleye gelen Canpolat, Bamyasuyu Mahallesi Muhtarı Mustafa Bağış’ı ziyaret etti.

Canpolat, Muhtar Mustafa Bağış ile birlikte muhtarlık binasında bir süre mahalle ile görüş alışverişinde bulundu. Canpolat, daha sonra mahallede devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Gezi sırasında esnaftan gelen çay ikramını geri çevirmeyen Canpolat, vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.

Vatandaşlarla sohbet eden Canpolat, gelen istek ve taleplerin çözümü için ilgili müdürlere talimat verdi. Haliliye Belediyesi basın biriminin paylaştığı bilgiye göre; temizlik ve ilaçlama başta olmak üzere çalışmalardan dolayı memnun olduklarını belirten mahalle sakinleri, “Başkan Canpolat mahallede yapılan çalışmaları bizzat kendisi gelip denetledi. Bizlerin talepleri dinleyip hızlı şekilde çözüme kavuşturuyor” ifadelerini kullandı.

19 Tem 2019 - 12:11 - Siyaset