‘Belediyenin kapıları halkımıza açık olacak’

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, seçim çalışmalarını yürütüyor.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala temposunu daha da artıran AK PartiEyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, gündüz mahalle mahalle geziyor, ziyaret ettiği STK’larda kanaat önderleriyle fikir alışverişinde bulunuyor, akşamları ise ev ev dolaşarak seçmenle projelerini aktarıyor.

EYYÜBİYELİ KADINLARLA BULUŞTU

Kuş, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, İlçe Başkanı Mehmet Moğol ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı ile birlikte Hayati Harrani Mahallesinde Fatma Dağ’ın düzenlediği toplantıda kadınlarla buluştu.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Güven ile birlikte kadınlara hitap eden Kuş, toplantıyı düzenleyen Fatma Dağ ve ailesine teşekkür etti. Hayati Harrandaki toplantıdan sonra Anadolu Araplar Derneğini ziyaret eden Kuş, Ruha Mahallesinde Bozkurt ailesinin düzenlediği toplantıda vatandaşlarla bir araya geldi.

KARAKEÇİLİ AİLESİNDEN KUŞ’A TAM DESTEK

Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Adayı Abdulkadir Karakeçili, Kuş’a destek vermek amacıyla geniş katılımlı bir toplantı düzenledi. Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğal ve çok sayıda davetlinin katıldığı toplantıda, Karakeçili aşiretinin kanaat önderleriyle bir araya gelen Kuş onların dilek ve önerilerini dinledi.

‘SEÇİLDİĞİMİZDE BELEDİYE’NİN KAPILARI HALKIMIZA AÇIK OLACAKTIR’

Son olarak Muradiye Mahallesinde Sağır ailesinin düzenlediği 4. toplantıya katılarak 31 Mart yerel seçimleri öncesinde destek arayışında olduklarını belirten Kuş, “ Bir gecede 4 ayrı toplantı yaptık. Bizleri bağrına basan tüm Eyyübiyelilere teşekkür ediyorum. 1 Nisan’da seçildiğimiz takdirde belediyemizin kapıları tüm halkımıza açık olacaktır” sözlerine yer verdi.

İPEKYOL

25 Mar 2019 - 10:19 - Siyaset