Urfalı gelin düğününü bebeğiyle yaptı

Şanlıurfa’da pandemi yasakları nedeniyle geçtiğimiz yıl sade bir nikahla evlenen Umut ve Ayşe Kayacı çifti, erteledikleri düğünlerini bir gün önce yaptı. Genç çift, düğünlerine 2 ay önce dünyaya gelen Umay Lina ismini verdikleri kızlarıyla

Şanlıurfa’da yaşayan Umut ve Ayşe Kayacı geçtiğimiz yıl hayatlarını birleştirmeye karar verdi. Evlenme kararı alan çift, önce nikah ardından düğün yapma kararı aldı. Geçtiğimiz yıl pandeminin gölgesinde nikah masasına oturan çift, “Evet” diyerek yaşamlarını birleştirdi. Mutlu çift nikahtan sonra yapmayı planladıkları düğünü ise koronavirüs salgını yasaklarından dolayı gerçekleştiremedi. Çiftin yaklaşık 2 ay önca ise Umay Lina isminde bir bebeği oldu.

GÖRENLER HEM ŞAŞIRDI HEM GÜLÜMSEDİ

Düğün yasaklarının kalkmasıyla geçtiğimiz yıl yapamadıkları düğünü yapmaya karar veren Kayacı çifti, Giresun’da düzenlenen görkemli bir düğünle ikinci defa dünya evine girdiler. Genç çift düğünlerine 2 aylık bebekleri Umay Lina bile birlikte geldi. Düğünde bebekli çifti gören davetliler bir yandan şaşırırken diğer yandan gülümsedi. Mutlu çift damadın memleketi olan Giresun’da düzenlenen düğünde doyasıya eğlendi.

BİHA

#

29 Ağu 2021 - 22:24 - Güncel