Biter: Terör ilerleyişimizi engelleyemeyecek

AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanı Biter, “Terör, ‘Büyük Türkiye’ yolundaki ilerleyişimizi engelleyemeyecek” dedi.

AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanı Biter, “Terör, ‘Büyük Türkiye’ yolundaki ilerleyişimizi engelleyemeyecek” dedi.

AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter, Türkiye’nin terör saldırıları ile dize getirilebilecek bir ülke olmadığını söyledi. İstanbul Beşiktaş’ta çevik kuvvet ekibine yönelik gerçekleştirilen bombalı saldırıların Türk halkının yüreğini bir kez daha yaktığını belirten Biter, “Bu saldırının da hedefinde aziz milletimiz, kardeşliğimiz, birlik ve beraberliğimiz vardır. Ancak şu iyi bilinmelidir ki, milletimiz yaşanan her acı hadiseden sonra daha fazla kenetlenmekte ve kardeşlik duygularını derinden hissetmektedir. Bu tür saldırılar, milletimizin birlik ve beraberliğini asla bozamayacaktır” dedi. Bu tür saldırıların, Türk milletinin ‘Büyük Türkiye’ yolundaki ilerleyişini engelleyemeyeceğini vurgulayan Biter, şöyle devam etti: “Türkiye'yi bombalı saldırılarla korkutmak ve istediklerini yaptırmak isteyen içerideki ve dışarıdaki düşmanlar bu isteklerine hiçbir zaman karşılık bulamayacaklardır. Çünkü Türkiye, terör saldırıları ile dize getirilebilecek bir ülke değildir. Milletimiz, ülkemiz üzerinde hain emelleri olanlara istediklerini hiçbir zaman vermemiştir, bundan sonra da vermeyecektir.”

‘ZAFER HER ZAMANKİNDEN DAHA YAKIN’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Adı, söylemi, yöntemi ne olursa olsun tüm terör örgütlerine karşı milli seferberlik ilan ediyorum” sözlerini de anımsatan Biter, “Ödediğimiz bedel büyüktür, ama kesinlikle boşa gitmeyecektir. Sınırlarımız içinde ve sınır ötesinde terör örgütlerine karşı kahramanca mücadele veren güvenlik güçlerimizin zafere ulaşması her zamankinden daha yakındır. Bu vesileyle; ülkemizin huzuruna, birlik ve beraberliğine yapılan terör saldırılarını nefretle kınıyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza şifa, başta şehit yakınları olmak üzere tüm milletimize başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

(HABER MERKEZİ)

# 1

18 Ara 2016 - 12:52 - Güncel