Kuş, esnaf ve vatandaşla buluştu

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, rutin hale getirdiği günün ilk ışıklarıyla mesaiye başlama geleneğini sürdürüyor. Sabah ezanıyla birlikte çarşı pazar dolaşan Kuş, esnaf ve vatandaşlarla buluşup, taleplerini yerinde dinledi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, rutin hale getirdiği sabahın erken saatlerinde mesaiye başlama geleneğini sürdürüyor. Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte Dergah Camiinde sabah namazını kılan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, namaz sonrası bir araya geldiği vatandaşlara hem hayırlı cumalar diledi hem de taleplerini aldı.

Namaz çıkışı Meşarkiye Caddesi, Türkmeydanı ve Eyüp Peygamber caddesindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Kuş, talepleri bire bir dinledi. Kendisine iletilen taleplerin yerine getirilmesi için ilgilileri talimatlandıran Kuş daha sonra Eyüp Nebi mahallesine geçti. Komiser Şakir Caddesinde de esnafı ziyaret edip hayırlı işler dileyen Kuş, esnafın kahvaltı talebini kırmayıp kendilerine eşlik etti.

Talepleri dinleyip not eden ve ilgili birim amirlerine iletilen taleplerin yerine getirilmesi için talimat veren Kuş, vatandaşların her zaman yanında ve emrinde olacaklarını belirtti. İlçe sakinleriyle her zaman iç içe olacaklarını ve taleplerini direk kendilerinden dinleyeceklerini dile getiren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Sabahın erken saatlerinden itibaren ilçemizin mahallelerine indik. Ekibimizle birlikte vatandaşlarımızla görüşüp, sohbet ettik ve birlikte kahvaltı etme fırsatını yakaladık. Bizim için önemli olan Eyyübiyeli hemşerilerimizin sıkıntılarını bire bir dinlemektir. Temizlik ve ilaçlama ile ilgili bazı sıkıntıları vardı. Şimdi görüyoruz ki tertemiz bir ilçemiz var. Bunun sonucunu verilen olumlu tepkilerden aldık. Bu da bizi gerçekten mutlu etti. Vatandaşlarımıza kendilerine hizmet noktasında, ekip arkadaşlarımızla birlikte hummalı bir çalışma içindeyiz. Yeni projelerle ilçemizi hak ettiği noktaya getireceğiz. Yakın süreç içinde büyük projelerimizle halkımızın hizmetinde olacak ve biz de her zaman halkımızın emrinde olacağız” şeklinde konuştu.

BİHA

26 Tem 2019 - 14:34 - Güncel