Viranşehir'deki konser ertelendi

Viranşehir Belediyesi tarafından Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan Ferat Üngür konseri orman yangınları nedeniyle ertelendi.

Ülkede bir çok il ve pek çok noktada yaşanan, can kayıplarına neden olan yangınlar nedeniyşe Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesi'ndeki konser ile ilgili erteleme kararı alındı.

Viranşehir Belediyesi, normalleşmenin sürecinin ardından Kültür ve Sanat etkinliklerine başladı. Bu kapsamda Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce organize edilen yaz etkinlikleri kapsamında O Ses Türkiye'nin şampiyonu Ferat Üngür, 01.08.2021 pazar günü (yarın) açık hava konserinde sevenleriyle buluşacaktı. Saat: 20.30’da Yenişehir Mahallesinde bulunan Şehit Ahmet Oktay Günak Parkı'nda düzenlenecek açık hava konserinin ertelendiği öğrenildi.

Konuya dair açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci erteleme kararının orman yangınları olduğunu belirterek "Ülkemizin çeşitli noktalarında meydana gelen ve bizleri derinden üzen orman yangınları nedeniyle 1 Ağustos Pazar günü düzenlemeyi planladığımız Ferat Üngür açık hava konseri ileri bir tarihe ertelenmiştir" ifadelerini kullandı.

BİHA

#

01 Ağu 2021 - 00:00 - Güncel