Bundan sonraki toplantılar işletmelerde olacak

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti’ne başkanlık etti ve bundan sonraki toplantıların OSB’deki işletmelerde olacağını kaydetti.

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti’ne başkanlık etti ve bundan sonraki toplantıların OSB’deki işletmelerde olacağını kaydetti.

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısına başkanlık etti. Vali Yardımcısı OSB Müteşebbis Heyeti Üyesi Uğur Sezer’in son kez katıldığı toplantıda, yükümlülüklerini yerine getirmeyen bazı işletmelerin yer tahsislerinin iptal edilmesi kararlaştırıldı. Şanlıurfa’da yatırım yapacak yeni yatırımcıların arsa tahsisleri ile alt yapı, su ve elektrik sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıya, Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Heyet, toplantının ardından verilen akşam yemeğinde sanayicilerle buluştu.

Vali Tuna, Yalova’nın Armutlu İlçe Kaymakamlığına atanan Uğur Sezer’e bugüne kadar yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi. Uğur Sezer de, tüm sanayici işadamları ile Şanlıurfalılara teşekkür etti.

SORUNLAR YERİNDE TESPİT EDİLECEK

İşadamlarıyla bundan sonra daha sık bir araya geleceklerini belirten Vali Tuna, “Bundan sonraki toplantılarımızı, OSB’de yapmayı planlıyoruz. Her toplantımızı başka bir işletmede yaparak, sanayicimizin sorunlarını da yerinde tespit etmek istiyoruz. Şanlıurfa sanayisini güçlendirecek çalışmaları uyumlu bir şekilde hayata geçireceğiz. Şanlıurfa’da yatırım yapan ve yapmak isteyen tüm sanayicilere kapımız sonuna kadar açık” dedi.

Toplantıya, Vali Tuna’nın yanı sıra, Vali Yardımcısı Uğur Sezer, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Demirkol, OSB Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu, Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Koordinatörü Yunus Çolak, , OSB Müteşebbis Heyeti üyeleri ve sanayici işadamları katıldı.

(HABER MERKEZİ)

# 1

16 Ara 2016 - 12:17 - Güncel