Canpolat muhtarla görüştü: Sorun kalmayacak

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, ekipleri ile sahaya inerek talep, öneri ve isteklere çözüm buluyor.

Göreve geldiği ilk günden beri ‘Çözülmedik sorun, dokunulmadık mahalle kalmayacak’ sloganıyla çalışmalarına başlayan HaliliyeBelediye Başkanı Mehmet Canpolat, sorunlara çözüm üretmeye devam ediyor.

Sabahın ilk saatlerinde beraberindeki Başkan Yardımcısı Mehmet Erol ve birim müdürleri ile Karşıyaka Mahallesine giden Canpolat, burada yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Mahallede incelemelerde bulunan Canpolat, vatandaşlardan vatandaşlarıntaleplerini dinledi. Canpolat, Karşıyaka Mahallesinde devam eden park, yol ve rutin çalışmaları inceledi. Mahalle gezisi esnasında vatandaşlar ve çocuklarla ile fotoğraf çektirip tokalaşan Canpolat, ardından Karşıyaka Mahalle Muhtarı Hadi Taştan’ı makamında ziyaret etti.

Burada mahalle muhtarı ile fikir alışverişinde bulunarak talepleri dinleyen Canpolat, sahadan bir an olsun ayrılmayacaklarını söyledi. Tüm mahallelerde ihtiyaçları yerinde tespit etmek istediklerini kaydeden Canpolat, amaçlarının talep gelmeden hizmetin anında gitmesi olduğunu ve bu anlayışla çalıştıklarını söyledi.

16 Tem 2019 - 17:41 - Siyaset