Urfa'ya kuma olarak geldi! Ailesi Bedia'yı arıyor

İki çocuk annesi Bedia Apaydın'ın Şanlıurfa'ya kuma olarak kaçtığını iddia eden ailesi, TV ekranlarına çıkarak kendisinden haber alamadıkları kızlarına ulaşmaya çalışıyor.

Urfalı Ahmet Kırboğa'ya kuma olarak kaçtığı iddia edilen 30 yaşındaki iki çocuk annesi Bedia Apaydın ATV'de yayınlanan Esra Erol'un programına damga vurdu.

Kızı Bedia'yı yaklaşık bir aydır kayıp olarak arayan anne Emine Apaydın, Esra Erol’un programına çıkarak kızlarının bulunması için yardım istedi. Anne Apaydın, kızının Urfa'ya kuma olarak gittiğini daha sonra ise izini kaybettiklerini iddia ederek şunları söyledi:

“Kızım kaybolduktan 25 gün sonra beni emniyetten aradılar. Kızınız Urfa’da dediler. Azıcık rahatladım. Bir akşam bir adam aradı. Urfa’dan aradığını söyledi. Adının Ahmet Kırboğa olduğunu söyledi. Bana ‘Ben Bedia’nın eşiyim’ dedi. Ben bu adamı hiç görmedim. Bedia’ya nikah kıydım dedi. Ona ev açtım dedi. Kendisine ulaşamadım, doktora gitmiş, kimliğini sehpanın üzerinde unutup gitmiş dedi.”

Kızının kuma olarak gittiğini söylediği Ahmet Kırboğa’yı da terk ettiğini söyleyen anne Apaydın, kızının nerede olduğunu bilmediğini, kendisinden haber alamadığını söyleyerek kızının bulunmasını istedi.

BİHA

#

01 Şub 2022 - 20:24 - Güncel