Bahçeli’den iddialara ilişkin açıklama geldi!

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kızılcahamam Kampı'nın basına kapalı bölümünde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan'ın tekrar aday olamayacağı iddialarının temeli olmadığını belirten Bahçeli, "Bizim cumhurbaşkanı adayımız nettir, o da sayın ErdoMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partis...

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kızılcahamam Kampı'nın basına kapalı bölümünde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan'ın tekrar aday olamayacağı iddialarının temeli olmadığını belirten Bahçeli, "Bizim cumhurbaşkanı adayımız nettir, o da sayın Erdo

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Kızılcahamam Kampı'nın basına kapalı bölümünde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tekrar aday olamayacağı iddiaları ile ilgili olarak, "Önünde herhangi bir engel bulunmamaktadır. Bizim cumhurbaşkanı adayımız nettir, o da sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır." dedi.

"ERDOĞAN'IN ÖNÜNDE HERHANGİ BİR ENGEL BULUNMAMAKTADIR"

"Bizim cumhurbaşkanı adayımız nettir, o da sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır." diye açıklamada bulunan Bahçeli, "Cumhurbaşkanımızın tekrar aday olamayacağı iddiasının hiçbir temeli yoktur. Erdoğan'ın tekrar aday olmasının önünde herhangi bir engel bulunmamaktadır" diye konuştu.

Bahçeli, "Cumhurbaşkanı’nın en az üç dönem seçilebilmesi amacıyla gerekli yasal düzenlemenin yapılmasına var gücümüzle çalışır, bunu da başarırız" ifadelerini kullandı.

BİHA


07 Şub 2022 - 10:48 Şanliurfa- Asayiş