Eyyübiyeli gençlerden Başkan Kuş’a teşekkür

Eyyübiye Belediyesi Gençlik Spor Müdürlüğü bünyesindeki spor salonunda ilçedeki gençler hem sportif faaliyetlere katılıyor hem de milli ve manevi değerlere haiz birer gençlik olarak yetişiyor.Eyyübiye Belediyesi, AK Ev spor salonlarıyla gençleri hem sportif faaliyetlere yönlendiriyor hem de gençleri...

Eyyübiye Belediyesi Gençlik Spor Müdürlüğü bünyesindeki spor salonunda ilçedeki gençler hem sportif faaliyetlere katılıyor hem de milli ve manevi değerlere haiz birer gençlik olarak yetişiyor.

Eyyübiye Belediyesi, AK Ev spor salonlarıyla gençleri hem sportif faaliyetlere yönlendiriyor hem de gençlerin milli ve manevi değerlere haiz birer gençlik olarak yetişmesine vesile oluyor.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatlarıyla sayıları artan spor salonlarında alanlarında uzman eğitmenler tarafından eğitim gören gençler, katıldıkları turnuvalarda elde ettikleri başarılarla ilçenin yüz akı olmaya devam ediyorlar.

Spor salonlarında kendilerine sunulan imkanlardan duydukları memnuniyeti dile getiren gençler Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a ve eğitmenlere teşekkür etti.

BİHA


07 Şub 2022 - 14:10 Şanliurfa- Asayiş