Baydilli Seyrantepe'de oluşan sorunları yerinden inceledi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Seyrantepe Mahallesinin sorunlarını yerinde tespit etti.KARAKÖPRÜKaraköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yaptığı alan gezilerini sürdürüyor. Başkan Baydilli, Seyrantepe Mahallesinde teknik ekibiyle birlikte sorunları yerinde tespit edip sorunların giderilm...

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Seyrantepe Mahallesinin sorunlarını yerinde tespit etti.

KARAKÖPRÜ- Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yaptığı alan gezilerini sürdürüyor. Başkan Baydilli, Seyrantepe Mahallesinde teknik ekibiyle birlikte sorunları yerinde tespit edip sorunların giderilmesi yönünde talimat verdi.

Başkan Baydilli’ye alan gezisinde Karaköprü Belediyesi Meclis Başkanvekili Şıh Müslüm Korkmaz, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri eşlik etti.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, "Meclis Başkanvekilimiz, başkan yardımcılarımız ve teknik müdürlerimizle birlikte sabah mesaimize erkenden başlayıp ilçemizin en genç yerleşkesi olan Seyrantepe Mahallemizde sokakları adım adım dolaştık. Seyrantepe Mahallemiz son açıklanan verilere göre 32 bin 706 kişi ile en fazla nüfusa sahip mahallemiz oldu. Tabi nüfus arttıkça ihtiyaçlar ve talepler de artış gösteriyor. Biz de bu talepleri karşılamak adına erkenden çıkıp geziyoruz, vatandaşlarımızla konuşuyoruz, sorunları inceleyip istişare ediyoruz ve eksikleri tespit ediyoruz.

Bizim tek işimiz Karaköprü’yü daha güzel hale getirmek ve vatandaşlarımızın sorunsuz bir şekilde burada yaşamasını sağlamaktır. Seyrantepe Mahallemize de bugüne kadar güzel hizmetler kazandırdık ancak her gün büyüyen bir mahalleye daha fazla hizmet etmemiz gerekiyor. Biz de ekibimizle, personelimizle hizmetin en iyisini sunmak için çaba gösteriyoruz” diye konuştu.

BİHA

 


15 Şub 2022 - 12:57 Şanliurfa- Asayiş